środa, 2 lutego 2011

White dress and...my reflections on on-line shopping

Post dzień po dniu...jakoś tak wyszło. Po prostu postanowiłam pokazać Wam dwie nowości w mojej szafie i podzielić sie refleksjami na temat zakupów w sieci, wszystko oczywiście w odniesieniu do mojego przypadku :)
No więc, że z natury jestem kreaturą dość leniwą i przekładam wygodne siedzenie w domciu z kubkiem kawy i laptopem, zakupy on-line są dla mnie idealne, a przekonałam się też że często w sklepach internetowych moge znaleźć ciekawsze rzeczy badz w pasującym rozmiarze który nie koniecznie jest w centrum handlowym. A jako że mieszkam w UK jest mi stosunkowo łatwo rzeczy zmawiać. Kupowałam już w kilku sklepach i muszę przyznać że jestem zadowolona. Debenhams ma bardzo szybką dostawę standardową :), nie ma problemów jeśli chodzi o zwroty itd. Tak samo niezwykle zadowolona jestem z New Looka i Matalana, dostawa w 2 dni (przy wyborze opcji standardowej) większy wybór ciuchów niż w sklepie plus cudna zniżka studencka :) W Office niestety dość długo czekałam na zamówienie ale powiedzmy że to wina wyprzedażowego zamieszania. Natomiast nieprawdopodobnie nie zadowolona jestem z Dorothy Perkins. Paczka przyszła po 6 dniach od zamówienia, po otwarciu okazało sie że jednej rzeczy brakuje, odpowiedz od Customer Service dostałam dopiero po wysłaniu 9 maili i 1,5 tyg oczekiwania. Po kolejnych 4 dniach dostalam maila że zwróca mi pieniądze.  Na dodatek zapierali się że rzecz na 1000% była w paczce (no to chyba musiała wyparować).

To chyba najdłuższy post jaki dotychczas stworzyłam :)

Post day after day :)  I've  just decided to show you two new things in my closet and share thoughts about on-line shopping , all of course in relation to my case:)
Well, I am quite lazy and prefer seat comfortably at home with cup of coffee and a laptop, online shopping is just perfect for me. I placed my orders in several shops and I must admit that I'm happy with some of them but with some I'm not. So Debenhams has a very fast standard delivery :), there are no problems when it comes to returns etc.  I am also extremely happy with New Look and Matala, delivery in 2 days (when choosing the standard option), a larger selection of clothes than in the store, plus wonderful student discount :) Now The Office, unfortunately, I had to wait quite long for my order but let's say that this was because of sales .  I am absolutely unhappy with Dorothy Perkins. Package came after six days from the day I made my order , after opening it turned out that one thing is missing, I emailed Customer Service 9 times before I've got an answer from them, what took another 1,5 weeks  After another 4 days, I received an email that they will return me the money. Because of all that I've wasted so much time trying to contact them :( I will never ever buy anything there again...
It's probably the longest post which I made so far:)


Płaszcz/ Coat- Primark (bought 3 years ago ;))
Beret/ Hat- Primark
Sukienka/ Dress- ASOS (gift)
Rajstopy/ Tights- Primark
Buty/ Shoes- Office %
Wisor/ Necklace-Claire's

6 komentarzy:

 1. Przepraszam za to tło pod angielskiem tekstem, ale cos zgrzmociłam i nie umiem teraz naprawić :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialne buty i urocze rajstopy

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny płaszczyk. Rajstopy też mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja jeszcze nigdy nic nie zamawialam przez internet!

  OdpowiedzUsuń
 5. prześliczna sukienka, bardzo podoba mi sie ta plisowana wstawka.

  OdpowiedzUsuń